דלתות פנים

באפשרותנו לייצר כל דלת וכל מידה שרק תרצו, אנו מייצרים, מייבאים ומתקינים את כל סוגי הדלתות ונוכל להציע לכם דלתות פנים סטנדרטיות ומיוחדות תוך כדי הקפדה על הפרטים וחומרי הגלם. אנו מייצרים דלתות גבוהות, כפולות, מלמינטו, אפוקסי או פורניר ומשתמשים בכל סוגי הפרזולים כגון צירים נסתרים, ספר או פייפ ואף פרזול לא סטנדרטי כגון סף אקטיבי ועוד. פלג דלתות מספקת מענה מיוחד לאדריכלים ומעצבי פנים ונוכל לספק את כל נגרות הבניין שדרושה, החל מדלתות סטנדרט ועד תריסי עץ.

כשמחליטים לשלב דלתות פנים חדשות בבית, מחליטים לשדרג את העיצוב שלו. אם ברצונכם להבטיח עיצוב מפנק וסוחף בכל מקום בבית, כאן תוכלו למצוא את המוצרים הנדרשים לכם. דלתות פנים מעוצבות בשלל טכניקות וסגנונות יסייעו לביתכם לפתח את סגנונו הייחודי ולהגשים בו את כל התמורות אשר דלת פנים צריכה להגשים: גרירה קלה, טריקה שקטה ובידוד אקוסטי חסר תקדים. להלן מבחר דלתות פנים לשילוב במבנים שונים.

דלתות עץ

דלתות המבוססות על עצי יוקרה כמו מהגוני, אלון ומייפל. הציפוי שלהן מבוסס על פורניר: שכבה קשיחה דקה בצבע עץ ובסגנונות העיצוב של עצים שונים. דלתות העץ שלנו הנן דלתות פנים מעוצבות בשלל סגנונות וטכניקות, עם פאנלים, עם פסים, עם צוהרים, בסגנון גזע עץ, ובעיצוב חלק ומבריק. ניתן לבחור גם את צבע הדלת מתוך קשת גוונים רחבה, המתבססת על הגוון החום על כל רמות בהירותו. מבחינת השימוש הפונקציונאלי, הן נחשבות דלתות פנים איכותיות מאד, אשר נטרקות באופן שקט, ומאפשרות למשתמש חווית גרירה קלה ופשוטה.

דלתות למינטו

דלתות דקות בגוונים שונים של חום, שחור ולבן לבחירתכם. כל דלת מכילה צבע אחד בלבד גם עליה וגם על המשקופים שלה. הדלת לא מכילה שום פיתוח פיזי, למעט דגם אחד אשר מעוצב עם 7 צוהרי אורך שקופים ליד המשקוף שרחוק מהידית. יתר הדגמים מבוססים על הגוון בלבד, במרקם חלק. בעיצוב המשקופים ישנה בחירה בין דקורציה מלבנית לבין דקורציה עגולה.

דלתות צוהרים

סדרת דלתות פנים המבוססת בעיקר על צוהרים. אלה דלתות פנים עמידות ומאד בולטות בעיצוב שלהן בשל המראה המיוחד של כל חלון המוטבע עליהן. אלה דלתות פנים מעוצבות אשר מקנות למשתמש חוויה ייחודית של עיצוב, שימוש קל ותפעול פשוט. הן מזכות אותו באקוסטיקה מלאה ותורמות תרומה מכרעת בהשפעה על העיצוב של החדר. בין הדגמים שניתן למצוא כאן, דלת עם חלון מעוין עליון, דלת צוהרים ריבועיים אנכיים לצד המשקוף  שרחוק מהצילינדר, דלת צוהר מעלית עם חלון ארוך ודק שממוקם קרוב לצילינדר ודלתות עם צוהרים מרכזיים: צוהר מעלית דק אמצעי או צוהרים רחבים יפניים המכסים את רוב שטחה של הדלת.

פלג דלתות פנים איכותיות בהתאמה אישית לבתים ומוסדות

בחברת פלג דלתות יסייעו לכם לבחור דלתות פנים איכותיות ויוקרתיות. הדלתות שלנו ניתנות לצפייה דרך הדמיות מחשב, וגם במסגרת יעוץ פרונטלי מנציגינו. אנו נחשוף אתכם לעולם רחב של עיצובי דלתות המספק פתרונות דקורטיביים לכל מבנה.

נגישות
צור קשר
close slider