ספקטרום

דלתות צבע

דלתות יוקרתיות ואיכותיות בציפוי צביעה בתנור (שלייפ-לק) ובכל גוון רצוי, הדלתות במילוי פלקסבורד ועם משקוף הלבשה רחבה.

ניתן לקבל דלתות פנים חלקות, מחורצות עם פיתוחים בולטים ועם שילוב זכוכיות.

את דלתות הצבע ניתן להזמין עם מסגרת שטוחה (שטופ קנט) או בתור דלת מתועשת (דלת פלץ).

יש באפשרותנו לספק דלתות צבע בכל מידה של פתח ובכל גובה דרו.

בואו לעצב את ביתכם עם דלתות במגוון צבעים! דלתות העץ שלנו מספקות חוויית משתמש חסרת תקדים גם ברמה הדקורטיבית וגם ברמה הפונקציונאלית. הדלתות ירגשו אתכם בכל פעם שתביטו בהן ברחבי החדרים. הן מספקות למשתמש חוויה ייחודית המתבטאת בגרירה קלה ללא שימוש בכוח, בטריקה שקטה ובאקוסטיקה חסרת תקדים. אם אתם עומדים לחדש את דלתות הבית, דלתות צבעוניות מעץ יספקו לכם מענה הולם.

מבחר צבעי דלת

בואו לבחור עיצוב מרגש לכל דלת פנים צבעונית שתתאימו לביתכם. ניתן לבחור בדלת אדומה עם משקוף מלבני בולט ועבה, דלת פנים צבע בז’ בעלת מראה לבן-שמנת, דלת לבנה הייטק המתאימה לשילוב בבתים חדשים ומודרניים, ואפילו דלת אפורה כהה נוטה לשחור בעיצוב אותנטי ומיוחד. הדלתות כולן מגיעות עם רכיבי פרזול מעוצבים שיוסיפו נופח רב לעוצמת העיצוב שלהן.

פרזול דלתות צבעוניות

צבע הפרזול משתנה בהתאם לצבע הדלת. בדלת האדומה נהוג לשלב פרזול כסוף בהיר מאד, הנוטה לגוון הפלטינום, בעוד בדלת בז’ הוא כהה יותר וכמעט נוגע בגוון המוזהב הכהה. בדלת לבנה אין אלמנט כסוף בפרזול, אלא צבע אפור מט ללא השתקפות. בדלת האפורה הכהה ידית הפרזול שחורה. בדרך זו אתם מספקים לעצמכם דלתות צבעוניות עם פרזול בצבע מתואם שישלים את התמונה הדקורטיבית של כל דלת.

מבנה הדלתות

המבנה של כל הדלתות בסדרת “פנים צבע” הוא מלבני, עם משקופים עבים, קדמיים ובולטים בצורת מלבן. צורת הפרזול מתבססת על דיסק עגול שמקיף את חור המפתח, ומעליו ידית פרבולית בוכה בגימור ישר: הידית אינה חצי קשת עמוקה, אלא רדודה, עם קימור קל מאד.

פלג דלתות – דלתות צבעוניות בהתאמה אישית

בואו להגשים חלום ולהטמיע בבתיכם דלתות פנים צבעוניות על פי הזמנה. אנו נספק לכם את כל המידע הדרוש על בחירת דלתות פנים בשילוב צבע, כך שנוסחת העיצוב בבית שלכם תהיה חמה, אותנטית ומושלמת עבור כל דייר. בנוסף, אנו מספקים דלתות פונקציונאליות מן המעלה הראשונה, עם בידוד אקוסטי משובח, גרירה קלה וטריקה שקטה גם בעוצמות חזקות. בפלג דלתות תוכלו לאתר דלתות פנים צבעוניות בהתאמה אישית לעיצוב המבנה שלכם וליהנות ממגוון תמורות דקורטיביות בביתכם או במהנה אשר בחזקתכם. בואו להגשים חלום ולהתחדש בדלתות צבעוניות ייחודיות!

נגישות
צור קשר
close slider