דלתות צוהרים

גלריית צוהרים ניתן לבצע כל סוג חלון שרק תרצו.

פלג דלתות מבצעת כל סוג / גודל של חלון וניתן להשתמש בכל זכוכית שרק רוצים

דלתות אלה מספקות לביתכם ממד עיצובי חדש: החלונות שבפנים! עיצוב דלתות חלונאיות מאפשר לכם להגיע לעיצוב בגימור חדשני ויחד עם זאת לשמור על האותנטיות של המבנה. דלתות צוהרים מעוצבות מספקות למרחב שלכם את כל שהוא זקוק לו ליצירת מראה דקורטיבי מסמר שיער. צורתם של החלונות והצבעים בהם מוגשות הדלתות מאפשרים ומאפשרות לכל דייר לעצב את חדריו בגימור מיוחד וליהנות מדקורציית פנים מפנקת ומענגת במיוחד.

דלתות פנים בשילוב צוהרים מעוצבים

דלתות פנים בשילוב צוהרים מעוצבים יוצרים במרחב שלכם בחדר את כל שנדרש על מנת לחדד את המסר הדקורטיבי. אתם תוכלו ליהנות מדלתות עם חלון בצורת מעוין, לצד דלתות עם חלונות מלבניים וריבועיים מסוגים שונים. המבנה שלהם קבוע ומסתמך על טור עולה של ריבועים, בדרך כלל קרוב למשקוף שנגדי למיקום הצילינדר. ניתן להרחיב טור זה לטור מלבני הממוקם במכרז הדלתות ומכסה את רוב שטחן. דלתות צוהרים מעוצבות אלה נקראות גם דלתות בעיצוב יפני. ניתן לשלב גם חלון מעלית דק וארוך שנמצא קרוב יותר למשקופו של הצילינדר או במרכז הגיאוגרפי של הדלת.

פרזול בהתאמה אישית לכל דלת

עבור כל דגם מסדרת דלתות צוהרים איכותיות ניתן להתאים ידית פרזול בנוסח שיתאים לגוף הדלת ולמרחב בביתכם או במבנה שבחזקתכם. ניתן לבחור בין ידית פרזול ישרה פלס לבין ידית עגולה. גם במרחב הידיות העגולות ניתן לבחור בין ידית פרבולית ובין ידית עגולה לייט המספקת קימור קל בלבד.

שילוב נכון של דלת מעוצבת עם צוהר בחדר

על מנת לשלב דלת מעוצבת כהלכה בכל חדר, אנו ממליצים לכם להיעזר בפרספקטיבה. בדקו עד כמה הדלת בולטת לעין ומכילה שימוש ברכיבים עבים ומושכי תשומת לב. דלתות צוהרים איכותיות כאלה תתאמנה רק לחדרים גדולים. בחדרים קטנים, תזדקקו לדלתות עם משקופים וצוהרים קטנים בשביל לשמור על יחס פרספקטיבי נכון במרקם העיצוב הכלל-חדרי.

פלג דלתות – דלתות פנים בשילוב צוהרים

בחברת פלג דלתות מספקים לגם דלתות צוהרים מעוצבות במגוון טכניקות וגישות. דלת פנים צוהר יוקרתית מספקת את כל שנדרש בשביל לעצב מחדש את החדר ולהטמיע בו את עיצוב אטרקטיבי ובלתי נשכח. בואו להגשים חלום ולבחור דלתות פנים בשילוב צוהרים מן המעלה הראשונה.

נגישות
צור קשר
close slider