דלתות ומשקופים

דלתות ומשקופים הולכים ביחד מזה שנים רבות, דלתות ומשקופים הם צמד חמד שלא יכול להיפרד, שוק המשקופים הוא שוק מגוון , וניתן למצוא היום סוגים שונים של משקופים שעשויים מחומרים שונים ומתאימים לדלתות שונות. כך למשל דלתות כניסה שעשויות מפלדה צריכות שיהיו להם משקופים שעשויים ממתכת כלשהי , ואילו דלתות פנים שעשויות מעץ רצוי שיהיה להם משקופים שעשויים מחומרים מתאימים כמו עץ או אלומיניום. דלת אינה יכולה להתקיים ולהחזיק מעמד בלי משקופים שתפקידם לתמוך בה ולשמור על יציבותה וחוזקה, היום משקופים הם גם אלמנט עיצובי וניתן למצוא שפע של משקופים דקורטיביים ומעוצבים שמוסיפים הרבה חן למראה העיצובי של החלל הפנימי שבו נמצאות דלתות פנים או של החלל החיצוני שבו נמצאת דלת הכניסה.

יש היום סוגים שונים של משקופים חלקם משקופים המתאימים לדלתות כניסה וחלקם משקופים המתאימים לדלתות פנים , להלן רשימה של סוגי משקופים:

משקוף עוור – משקופים עוורים הם משקופים המיועדים בעיקר עבור דלתות כניסה, אלו משקופים סמויים שכאילו לא נראים לעין, אבל בפועל הם מבטיחים שדלת הכניסה תהיה נתמכת ע”י מסגרת יציבה ומדויקת שתאפשר התקנה קלה של הדלת ללא תקלות כלשהן בהמשך.

משקוף שטוח – משקוף שטוח הוא משקוף שיש לו גימור שטוח והוא מעניק למסגרת של הדלת מראה נקי ומינימליסטי .

משקוף בניה – משקופי בניה הם משקופים שהותקנו במבנים שונים עוד במהלך שלב הבניה, משקופי בניה עשויים מבטון ולא מעץ , משקופי בניה נחשבים למשקופים חזקים שמספקים הגנה על הבית ומסוגלים להתמודד עם פגעי מזג האוויר.

משקופי עץ – את משקופי העץ ניתן לראות בעיקר על דלתות פנים בתוך הבית, ולא על דלתות כניסה שצריכות להתמודד עם פגעי מזג האוויר שמגיעים מחוץ לבית.

אלו הם דוגמאות לסוגים שונים של משקופים שניתן למצוא אותם היום בדלתות כניסה או דלתות פנים, התקנת משקופים אינה עניין של מה בכך והיא חייבת להתבצע ע”י אנשי מקצוע המתמחים בתחום., חשוב לזכור שמשקופים נועדו בראש ובראשונה לשמור ולהגן על הבטיחות של החלל הפנימי שמאחורי הדלת, לכן אם אתם עורכים שיפוץ בביתכם שקלו היטב אילו משקופים מתאימים לכם לדלת הכניסה ואילו משקופים יתאימו לדלתות הפנים.

נגישות
צור קשר
close slider