דלתות עץ

דלתות יוקרתיות באיכות גבוהה ובמגוון גדול של עיצובים אישיים וגווונים הניתנים לבחירה מתוך קטלוג צבעים עשיר.

ניתן להזמין דלתות פנים מעץ מלא בתוספת פיתוחים או חריטות ובכל מידת רוחב או גובה נדרשות.

דלתות מצופות פורניר ניתן להזמין בטקסטורות שונות, לאורך או לרוחב ו/או בשילובים ביניהם, מותאמים אישית.

את דלתות הפורניר ניתן להזמין עם מסגרת שטוחה (שטופקאנט) ובשילוב מנגנון מגנטי ועם צירי ספר או צירים סמויים.

יש באפשרותנו לספק דלתות אלו בכל מידה של פתח ובכל גובה דרוש. ניתן לשלב צוהרים בסגנונות שונים וידיות על פי בחירה אישית.

דלתות עץ מעוצבות במגוון טכניקות ואופנים המאפשר לכם ליהנות משילוב מנצח של דלת, משקוף ומוצרים נלווים כמו פרזול וצוהרים. סדרת דלתות זו חולשת על פני כל גווני העץ, מהבהיר ביותר ועד הכי כהה, אשר זהה במראהו לצבע החום-אדום. בחירה בדלת עץ שתשמש כדלת פנים יוצרת בביתכם מרחב אותנטי כפרי קלאסי. רבות מהדלתות מגיעות עם עיצובים מיוחדים המבוססים על פיתוחים, גילופים וחריטות שונות. צוהרי הדלת הופכים אותה לאחת מהאותנטיות ביותר בעיצוב שלה. כאן תוכלו להתחקות אחר דגמים רבים של דלתות עץ בעלות גימור מיוחד.

דלתות עץ פאנלים

דלתות עץ עם פיתוחים וגילופים סימטריים. ניתן לבחור דלת עם 2 פאנלים, תחתון ועליון, או להסתמך על דלתות עץ בשילוב 4 פאנלים אחד על השני. מי שמעוניין לראות שורות, ולא רק טורים של פאנלים, בסגנון דף משבצות. יכול לרכוש דלות 6 פאנלים המבוססות על 2 שורות של 2 פאנלים מלבניים גדולים, ומעליהן שורה של 2 פאנלים ריבועיים קטנים. הפאנלים מקרבים מאד את העיצוב של הדלתות למוטיב הכפרי בעיצוב הבית.

דלתות צוהרים

דלתות בעיצוב חלק ללא פיתוחים, אשר על גופן מוטמעים צוהרים. ניתן לבחור דלתות מעת מעוצבות צוהר דק עם התזת חול מחודדת ומעוצבת במרכזו, הלא היא דגלת פורניר בגוון מייפל. בנוסף, ניתן לבחור דלת מהגוני כהה יותר עם צוהר מרכזי עבה ומבריק. דלת פורניר אלון טבעי כהה אף יותר מקודמתה ומכילה 5 צוהרים אחד על השני בפורמט עיצוב יפני. אלו דלתות פנים מעץ המספקות עיצוב ייחודי לביתכם.

דלתות עץ חלקות

דלתות ללא צוהרים וללא פיצתוחים, בגימור חלק המתאים לעיצוב כפרי מודרני. הדלתות נובעות מ- 3 סוגי עצים: טנגיקה, אלון מגוון ועץ בוק. דלת פורניר בוק מתאפיינת בעיצוב בהיר, פורניר טנגיקה בעיצוב כהה יותר ודלת אלון מגוון מכילה את העיצוב הכהה ביותר עבור דלתות פנים חלקות.

פלג דלתות פנים מעוצבות מעץ

דלתות עץ מעוצבות בהתאמה אישית מבית פלג דלתות! בואו להתחדש בדלתות פנים בשילוב עץ וליהנות ממגוון עשיר של עיצובים ודקורציות מהפנטות. אנו נסייע לכם לבחור בדלת העץ היוקרתית המתאימה ביותר לביתכם בכל חדר. אם אתם מתכננים בית עם דלתות עץ, יש לכם למי לפנות. להגשמת חזונכם, התבוננו בהדמיות המחשב שלנו ואל תהססו להיוועץ בנציגינו!

נגישות
צור קשר
close slider