דלתות כניסה - טיפים לעיצוב

אם אתם מעוניינים לגבש בביתכם דלתות כניסה חדשות, ייתכן כי הפתרון נמצא בדלתות עץ מעוצבות. דקורציות חדשניות של דלתות עץ נעשות לרכש החדש של עשרות בתי אב בישראל, שם מוצאים כי ניתן לשלב את ההתקן תוך יצירת תדמית עיצוב עכשווית. כמובן שישנם פתרונות מסורתיים למעוניינים בדקורציה הכפרית והאותנטית בניחוח הקלאסי.

מגוון אפשרויות לשילוב דלתות עץ ביתיות

דלתות עץ משולבות במגוון טכניקות עיצוב בבתי אב. ניתן לפרש את העיצוב שלהן כעיצוב חום-לבן, אשר יש המפרשים אותו כעיצוב בסגנון “פרובנס”. בעיצוב זה הצבעים חום ולבן שולטים במרחב הביתי, ולשם כך הדלת החומה בכניסה היא בדיוק מה שנדרש. עוד אפשרות היא להטמיע עיצוב כפרי ביתי המתבסס על צבעי חום בהירים ועדינים, לעתים אפילו דלת כתומה יכולה להוסיף המון לעיצוב זה. עם משקופים עגולים וידיות פתיחה אופקיות מעוגלות או גליליות אנכיות זה עיצוב שבהחלט מתקיים בבתים רבים. למעוניינים בעיצוב בורגני קלאסי בסגנון וינאי מומלץ לשלב דלת אדומה כהה, בצבע של אבן רובי, או דלת חומה כהה. דלתות עלו, בשילוב פרזול תואם יכולות להתוות את היסודות בעיצוב זה בבית המתוכנן שלכם.

דלתות שמורות ועמידות

כל דלת כניסה מעץ צריכה להיבחר כשאתם יודעים שהעיצוב הנבחר יישמר, ובכלל – היא עצמה תשרוד לאורך שנים רבות כמוצר עמיד וחזק. דלתות כניסה מעץ צריכות להיות מצופות בחומרי הגנה נגד שריטות. אם מדובר בעץ אשר עליו שכבת צבע מלאכותית שאינה הגוון הטבעי שלו יש לוודא שהמוצר גם מצופה בפולימר. כמובן שהדלת צריכה להכיל סט צירים חזק ועמיד, רצוי ממתכת אלחלד בכדי שלא תצטרכו לתחזק אותה באופן אינטנסיבי במשך תקופת השימוש.

דלתות מצוידות במנגנוני ההגנה המשמעותיים ביותר עבור ביתכם

צילינדר מונע פריצה שקטה באמצעות חוסר יכולת לשכפל דרך חריר המנעול שלו את המפתח. מפתח המנעול עצמו אינו ניתן להעתקה גם במכון חוקי, אלא דרך כרטיס שכפול. צילינדר ומנעול איכותיים של דלתות כניסה צריכים להיות כאלו שגם למנעולנים שלכם יהיה קשה לפרוץ אם תיתקעו מחוץ לבית. כאלה דלתות כניסה מהוות חלק בלתי נפרד משדרת האבטחה והבקרה של הבית שלכם. לכן, מאד חשוב לוודא שתכונות אלה קיימות גם בדלתכם החדשה.

נגישות
צור קשר
close slider