פירזול

הפרזול נדמה לנו, פעמים רבות, כרכיב קטן ושולי, אך בפועל הוא האופי של הדלת שלכם. הרכיב הפשוט והקל הוא שמחדד את המסר העיצובי של הדלת ועושה ממנה מוצר מעוצב בכל קנה מידה. הידעתם כי כלקוחות, אתם יכולים לפנות למחלקת דלתות היוקרה המקוריות ולבקש עיצוב פרזול בהזמנה אישית? להלן מספר דוגמאות לרכיבי פרזול אטרקטיבי שיצרו עבור דלתות מעוצבות את המראה המלוטש והאטרקטיבי שאפיין אותן.

ידיות קדמיות קוויות

ידית לבית מודרני ישרה פלס בצורת מלבן חד מדגם ורונה. ידיות פרבוליות בצורה קמורה דגם 4025 ראו דגם רומא. צבא (בשני המקרים): כסוף. ידוית עם בסיס עגול ישרות פלס דגם פארמה ופולינוי. האחרונה היא גם ידית עגולה ולא רק בבסיס. ידית מילנו היא ידית בצורת אלת בייסבול עם קצה אחד דק וקצה שני עבה מדורג כמו באלה המפורסמת. ברחבי הידית תוכלו למצוא שורה של נקודות סימטריות חריריות.

ידיות קדמיות עגולות

פרזול מעוצב בפורמטים של פעם: ניתן לבחור ידית פאבלוק אמריקאית שאפיינה את בתי המלון בניו יורק בשנות השמונים, או ידית דחיפה עגולה כסופה שהייתה בשימוש דלתות בישראל בשנים אלו. בתחום ידיות הפאבלוק ניתן לבחור תפס לידיות פאבלוק בצבע ברונזה או מוזהב. אנו משווקים גם את החלק הנועל וגם את החלק החרירי שנראה בחלק החיצוני של הדלת.

מעצורים

ניתן לבחור בין מעצור מכני חצי מעגל לבין מעצור מעגלי שלם המבוסס על שטף מגנטי. הדלת נדבקת אליו באמצעות שטף זה. צבעי המעצורים: אפור וכסוף בהתאמה. המעצור המכני אפור מט והמעצור המגנטי בצבע כסוף מבריק.

התוספות הקטנות שעושות את ההבדל הגדול

פרזולים מעוצבים ללא ספק עושים את ההבדלים הגדולים בכל דלת ודלת. כשאתם נעזרים ברכיבי פרזול מיוחדים, אתם עושים מהדלת שלכם למוצר עיצובי ומעניין במיוחד. פרזול יוקרתי מכניס בדלת שלכם חיים חדשים.

פלג דלתות – התאמת פרזולי דלתות אישית

בואו להתחדש במגוון פרזולי דלתות בהתאמה אישית. אין חוקים! ניתן להטמיע כל פרזול על כל סוג של דלת. בואו לייעוץ וחדשו את הדלתות שלכם במגוון רחב של אמצעי פרזול מן המעלה הראשונה: רכיבי פרזול שיגרמו לדלתות שלכם להיראות אחרת ולהרגיש אחרת בכל פעם שתעברו לידן. בואו להוציא מהדלת שלכם את המקסימום באמצעות סט פרזול איכותי ויוקרתי!

נגישות
צור קשר
close slider